Strona główna Kalendarium 22 czerwiec 2008

    22 czerwiec 2008Dni Ostrowitego 2008 ( II dzień )

Niedziela 22 czerwiec:


13.00 Msza święta - w intencji mieszkańców Gminy Ostrowite celebrowana w Kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Ostrowitem

14.20 Powitanie gości

14.30 Piknin rodzinny - pokaz maszyn rolniczych, wystawa prac lokalnych artystów,w trakcie trwania pikniku powstanie obraz malowany przez Łukasza Gruszczyńskiego, przejażdżki bryczką, możliwość strzelania z średniowiecznych łuków, możliwość skorzystania z bungee trampoliny, zjeżdżalni. Wręczenie nagród dla najlepszych siatkarzy plażowych, wędkarzy, wyróżnienia dla dzieci biorących udział w konkursie plastycznym oraz Pań z KGW ,które wzięły udział w konkurs wianków, kiermasz prac wykonanych przez wychowanków ŚDS w Lucynowie.

16.00 Pokaz magii i iluzji – Magia na wesoło. Program skierowany do dzieci od lat 1 do 99. Skrzynia : zamknięta i unieruchomiona w skrzyni partnerka przebijana jest 32 pałkami, 6 blachami i tubą, które przeszywają jej ciało na wylot . Numer ten został wyróżniony Wicemistrzostwem Międzynarodowego Festiwalu Iluzji 2003 oraz Wicemistrzostwo Polski na Festiwalu Iluzji Łódz 2005

17.30 Pokaz Sił Specjalnych Powiatu Słupeckiego - Pokaz działań pościgowych za groźnymi przestępcami z udziałem "Nieetatowej Grupy Realizacyjnej KPP w Słupcy" oraz działania ratowniczo-gaśnicze KP PSP w Słupcy oraz ochotników z Gminy Ostrowite.
a także:
- POLICJA
stanowisko techniki kryminalistycznej;
stanowisko prewencji kryminalnej;
pokaz sprzętu, uzbrojenia i radiowozów
-STRAŻ POŻARNA:
pokaz wozów bojowych i sprzętu;
-ŻANDARMERIA WOJSKOWA:
pokaz sprzętu

18.30 Turniej Sołectw – reprezentanci sołectw Gminy Ostrowite będę rywalizować
między sobą podczas szeregu różnego rodzaju konkurenci sportowych

19.30 Pokaz walki rycerskiej – dwóch wojów zmierzy się w pojedynku

19.45 Występ zespołu „KOTY”- młodzi muzycy przedstawiający własną interpretacje znanych przebojów

21.00 Koncert „Etny” Piosenkarka muzyki Disco Polo. Jest autorką tekstów swoich piosenek, jak również niektórych kompozycji. Teledyski i wywiady Etny gościły w licznych programach telewizji polskiej: TVN, Polsat, Polsat2, TV4, TV3, BTM oraz telewizji internetowej: ITVC i interaktywnej iTV w programie: "Discostacja"
(sprawdź na http://www.etnamusic.pl/ )

22.15 Prywatka w klimacie lat 70 i 80 z Radiem Planeta – 100% imprezowych hitów prywatkę poprowadzą DJ Daro & DJ Melodee

23.00 Fire show ( w trakcie prywatki) – TEATR OGNIA
(sprawdź na http://filmiki-doll-in-art.prv.pl/pl/002
/)

ok. 2.00 zakończenie imprezyZapraszamy;) Wybierz ocene :
 
 Aktualna ocena :

 Średnia : 2.77 (głosów: 3483)


Wyślij znajomym
Drukuj    czytań : 24670
Siatkówka

miesiąc :      
Pn Wt Śr Cz Pt So N
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Turystyka

Rekreacja
Plaże Wypożyczalnie Sprzetu Wodnego  Stadnina Koni Mieczonica
Imprezy na naszym terenie        Imprezy na naszym terenie     Place zabaw

webstyl spapolska Grzejniki aluminiowe ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... GotLink.plOferujemy prowadzenie ksiąg handlowych w Krakowie - profesjonalnie i tanio.
sprawdź kantor kursy walut
gotowe spółki na sprzedaż, nowe i gotowe.
Z mikrofibry tworzy się ścierki uniwersalne które nadają się do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni. Idealnie sprawdzają się w gosporadstwie domowym.
kantory kantor rzeszów wymiana walut