Strona główna Turystyka Kosewo

    Kosewo
Jadąc wzdłuż jeziora Powidzkiego na północ w odległości 3 km od Giewartowa leży Kosewo . Miejscowość typowo letniskowa w której do największych atrakcji zaliczyć można :

- dwa kąpieliska z łagodnymi i piaszczystymi brzegami oraz licznymi pomostami
- Ośrodek Wypoczynkowo - Żeglarski " Horn " z przystanią , wypożyczalnią sprzętu żeglarskiego i wodnego , obozowiskiem i polem namiotowym
- Ośrodek Socjoterapii i Rehabilitacji , który w okresie letnim przyjmuje również turystów w pokojach jak i na polu namiotowym
- liczne bary , jadłodajnie i sklepy

Kierując się z Kosewa na północ , docieramy do rozległych kompleksów leśnych porastających południowe , wschodnie i północne brzegi jeziora Powidzkiego , które w połączeniu z wysokimi jego brzegami w tej części , dostarczają niezapomnianych wrażeń krajobrazowych . Tędy też przebiega trasa rowerowa , będąca dużą atrakcją turystyczną .
 Wybierz ocene :
 
 Aktualna ocena :

 Średnia : 2.80 (głosów: 2758)


Wyślij znajomym
Drukuj1 .    asiulak1977@wp.pl    2008-4-25
Moje ukochane miejsce na ziemi

    czytań : 15022
Siatkówka

miesiąc :      
Pn Wt Śr Cz Pt So N
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Turystyka

Rekreacja
Plaże Wypożyczalnie Sprzetu Wodnego  Stadnina Koni Mieczonica
Imprezy na naszym terenie        Imprezy na naszym terenie     Place zabaw

webstyl spapolska Grzejniki aluminiowe ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... GotLink.plProfesjonalne założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Porady o zakładaniu działalności gospodarczej zobacz .
wymiana walut kantory rzeszow kantor
Najlepsza, trwała i niedroga ircha syntetyczna skuteczna w czyszczeniu wszelkich powierzchni. Sprawdza sie zarówno w gospodarstwie domowym jak i do czyszczenia pojazdów.
torby papierowe do cateringu