Strona główna Siatkówka II Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Naprusewo 2004

    II Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Naprusewo 2004
    2007.4.21 1:02:29
10 lipca 2004 o godzinie 10.00 rozpoczął się drugi turniej który zorganizowaliśmy. Na starcie stanęło 21 par (podzielonych na 7 grup) z Poznania, Bydgoszczy, Wrześni, Zielonej Góry, Ostrowitego, Strzałkowa i Słupcy.

 Po rozegraniu wszystkich turniejowych spotkań wyłoniono zwycięzców, którymi została para: Paweł Sokołowicz - Wojciech Busiel, która pokonała w finale miejscową parę: Marcin Kwitowski - Michał Ziemski w stosunku 2:0. Zwycięzcy odebrali bardzo cenne nagrody oraz puchar Burmistrza Miasta Slupca, które wręczył sam burmistrz Marian Banaszak. Drugie miejsce, oraz puchary ufundowane przez firmę Dagmar trafiły dla pary Kwitowski - Ziemski. Trzecie miejsce, nagrody i puchar Apteki pod moździerzem wywalczyła para Mateusz Kolan - Tomasz Nowak z Ostrowitego. Tuż za podium, na czwartym miejscu uplasowała się para Dagmara Ziemska - Jacek Górny. Puchary ufundowane przez MOS dla najmłodszej pary turnieju trafiły do rąk Jakuba Przywartego i Szymona Majewskiego. Nagrody dla najefektowniejszej pary ufundowane przez Kurier Slupecki (patron medialny turnieju) odebrały siostry - Ala i Ela Buśkiewicz. Spotkania sędziowali: Zygmunt Dobrychłop, Paweł Kolan, Jacek Pazowski oraz Krzysztof Mućka. Po pikniku rozpoczęło się wspólne biesiadowanie oraz piknik karaoke zorganizowany przez "Karczmę u Słowika".
Sponsorami turnieju który organizowaliśmy i współfinansowaliśmy były firmy:

- Dagmar wózki widłowe, Strzałkowo
- Urząd Miasta Słupca
- Hurtownia Hurt-Tel, Kostrzyn Wlkp.
- Kurier Słupecki
- MOS Słupca
- Karczma u Słowika

źródło: apteka.slupca.pl Wybierz ocene :
 
 Aktualna ocena :

 Średnia : 2.84 (głosów: 2614)


Wyślij znajomym
Drukuj    czytań : 12906
Siatkówka

miesiąc :      
Pn Wt Śr Cz Pt So N
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Turystyka

Rekreacja
Plaże Wypożyczalnie Sprzetu Wodnego  Stadnina Koni Mieczonica
Imprezy na naszym terenie        Imprezy na naszym terenie     Place zabaw

webstyl spapolska Mecze na żywo ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... GotLink.plblog o księgowości
Bardzo chłonna i trwała gąbka do mycia samochodu. Nadaje się także do zastosowań profesjonalnych w myjniach samochodowych.
kaski rowerowe
Profesjonalna budowa maszyn i urządzeń specjalnych
edutechconf.com