Strona główna Gdzie spać ?Agroturystyka - U Mania O firmie

    O firmieAgroturystyka " U Mania " istnieje od 2004 roku - jej siedzibą jest Giewartów
Agroturystyka " U Mania " jest ośrodkiem agroturystycznym który na życzenie służy pomocą w organizacji aktywnego wypoczynku jak :

- pieszych , rowerowych czy samochodowych wycieczek po okolicy lub regionie
- wędkowania
- nauki pływania
- nurkowania
- jazdy konnej
- żeglowania
- windsurfingu
- plażowej piłki siatkowej
- tenisa ziemnego


 Aktualna ocena :

 Średnia : 2.99 (głosów: 2596)


Wyślij znajomym
Drukuj1 .    geraldb@interia.pl    2013-8-16
Agroturystyka w pełni wyposażona: grill, sprężarka, WiFi, talerze, garnki, lodówka (nawet woreczki do lodu:)), TV, odstraszacze na komary. Blisko bo 50m bankomat, market, kościół. Woda czyściutka w Jeziorze bardzo długi brzeg, mało piasku dużo trawy.

    czytań : 13653
Siatkówka

miesiąc :      
Pn Wt Śr Cz Pt So N
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Turystyka

Rekreacja
Plaże Wypożyczalnie Sprzetu Wodnego  Stadnina Koni Mieczonica
Imprezy na naszym terenie        Imprezy na naszym terenie     Place zabaw

webstyl spapolska Grzejniki aluminiowe ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... https://frampol.polskie-szamba-betonowe.pl - link do strony - choinki sztuczne - suknie ślubne kraków - calivita online Profesjonalne założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Porady o zakładaniu działalności gospodarczej zobacz .
wymiana walut kantory rzeszow kantor
Najlepsza, trwała i niedroga ircha syntetyczna skuteczna w czyszczeniu wszelkich powierzchni. Sprawdza sie zarówno w gospodarstwie domowym jak i do czyszczenia pojazdów.
torby papierowe do cateringu