Strona główna Gdzie spać ? Pensjonat - Ela

    Pensjonat - Ela
Pensjonat "Ela"  położony jest nad brzegiem Jeziora Powidzkiego w miejscowości Kosewo na ulicy Spacerowej w odległości 100m od plaży.


Pensjonat Oferuje :Łazienka z wanną i prysznicem

Łazienka z wanną i prysznicem

Kuchnia z pełnym wyposażeniem

Pokój - Góralski

Apartament z widokiem na jezioro

Apartament z widokiem na jezioro

Apartament z widokiem na jezioro


 Aktualna ocena :

 Średnia : 2.88 (głosów: 3235)


Wyślij znajomym
Drukuj1 .    jjwsin@o2.pl    2013-8-13
Dobry typek z tego właściciela. Chciałem zamówić pokój na jeden dzień to stwierdził , że nie opłaca mu się pokoju sprzątać.

2 .    jolaska73@wp.pl    2012-3-17
http://pensjonatkosewo.pl/

    czytań : 31382
Siatkówka

miesiąc :      
Pn Wt Śr Cz Pt So N
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Turystyka

Rekreacja
Plaże Wypożyczalnie Sprzetu Wodnego  Stadnina Koni Mieczonica
Imprezy na naszym terenie        Imprezy na naszym terenie     Place zabaw

webstyl spapolska Grzejniki aluminiowe ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... przenieś się tutaj - stron internetowych - pomiary wentylacji - choinki sztuczne hurt - skupy aut Wrocław Profesjonalne założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Porady o zakładaniu działalności gospodarczej zobacz .
wymiana walut kantory rzeszow kantor
Najlepsza, trwała i niedroga ircha syntetyczna skuteczna w czyszczeniu wszelkich powierzchni. Sprawdza sie zarówno w gospodarstwie domowym jak i do czyszczenia pojazdów.
torby papierowe do cateringu